Kontaktinformācija

PAsākuma Norises Vieta

  • Vanagkalnu estrāde
  • Vanagkalnu iela 50
  • Baldone, Baldones novads, LV-2125
  • Latvia

par organizatoru

Aigars Klucis
klugars@inbox.lv

Ideja par pasākuma organizēšanu radās nejauši. Ar kaimiņu, kādā pēcpusdienā, jokojoties runājām, ka mums apkārt katram otrajam taču ir zāles pļaušanas traktors – dažādas markas, dažādi modeļi. Mēs varētu uztaisīt svētkus traktoriem – parāde, tehnisko iespēju varējuma parādīšana, dragreiss. Domāts, darīts un tā 2016. gada augustā tika organizēts pirmais vietēja mēroga pasākums ar sešiem dalībniekiem. Tā kā mērķis bija iesaistīt pasākumā visu ģimeni, tad disciplīnas tika organizētas atbilstoši dāmu un bērnu varējumam. Pasākums guva atsaucību.

Bija skaidrs, ka nākošajā gadā zālēs pļāvēju svētku pasākums tiks atkārtots. 2017. gadā pasākumā iepriekšējā gada dalībnieki ņēma līdz savus draugus un paziņas. Tajā piedalījās jau vairāk kā 10 ģimenes.

Kad 2018 gadā spratu, ka iepriekšējo gadu norises vieta ir kļuvusi par šauru un
piedalīties gribētāju skaits ir audzis, tika nolems šo pasākumu izvērst plašākā mērogā un sadarbībā ar Baldones domi, pretim Baldones estrādei jau notika oficiāls pasākums “Sienāzis” – 2018. Tā tas viss sākās.

Pasākuma galvenā ideja ir jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni – mūzika, smiekli un tikai otrā plānā sacensība. Aicinu dalībniekus šo ideju saglabāt Sienāža pasākumos arī nākotnē.

Ja šī avantūra Tevi ir uzrunājusi, piesaki savu ģimeni kā dalībniekus. Ja Tev nav zāles pļāvēja traktors, atnāc uz pasākumu kā skatītājs. Būs forši!

vēlies Sazināties?